هر آنچه درباره من باید بدانید

حسین هاشمی هستم…

عمده فعالیت من: خدمات گرافیکی، عکسبرداری، طراحی لوگو، چاپ و نظارت بروشور: طراحی حرفه ای بروشور و جعبه محصولات، طراحی وب سایت، سئو

در سال 1399 علاوه بر انجام کار های مربوط به گرافیک و عکس برداری در زمینه سایت و اپلیکیشن، استارآپ و مدیریت محصول هم وارد شدم.

با توجه به شیوع کرونا و عرضه کم محصولات چاپی شروع به کسب و کار در بستر اینترنت کردم

استراژی تمایز

به شما کمک خواهیم کرد تا جایگاه اصلی خود را به دست بیاورید…

طراحی وب سایت نقشی حیاتی در ایجاد حضور آنلاین قوی برای هر کسب و کاری ایفا می کند. در چشم‌انداز دیجیتال امروزی، وب‌سایت کسب‌وکار شما باید واکنش‌گرا، با قابلیت پیمایش آسان و بی‌تردید با تصاویر موضوعی جذاب باشد که چشم‌اندازهای بالقوه را جذب می‌کند. ایجاد یک وب سایت حرفه ای می تواند دشوار باشد، با این حال، برون سپاری آن به آژانس های طراحی وب می تواند انتخاب عاقلانه ای باشد. به هر حال، چرا تصویر برند خود را با یک وب سایت غیرجذاب به خطر می اندازید؟

گوشه ای از خدمات ما

معرفی خدمات و فعالیت های اصلس مجموعه و چشم اندازی به آینده…

  • طراحی و برنامه نویسی حرفه ای وب سایت

  • طراحی و برنامه نویسی برای سیستم عامل ios , android , windows

  • بهینه سازی و سئو سایت جهت افزایش راندمان وب سایت

  • توسعه سرویس های وب

  • مشاوره بازریابی دیجیتال

  • خدمات هاست و دامین

  • خدمات طراحی لوگو و هویت بصری

  • خدمات طراحی رابط کاربری

  • طراحی گرافیک

خطای 404

مشاوره تخصصی استارت آپ

استارتاپ‌ها قابلیت بسیار بالایی برای دستیابی به پیشرفت و موفقیت دارند، اما اگر مسیر را به درستی طی نکنند ممکن است با شکست مواجه شوند.

مشاوره استارتاپ به این مفهوم است که از تجربه افراد متخصص و دارای سابقه کاری در حوزه مورد نیاز خودتان کمک بگیرید تا اشتباهات استارتاپ‌های قبلی را تکرار نکنید و از ریسک تصمیم‌گیری‌ها بکاهید. ضرب المثل اصیل ایرانی «آزموده را آزمودن خطا است» به درستی بیش از هر چیزی به لزوم مشاوره و کمک گرفتن از افراد دارای صلاحیت تاکید دارد.

استارتاپ‌ها معمولا از ناحیه ضعف دانش و تجربه آسیب می‌بینند و دلیل عمده آن هم این است که بیش از اندازه روی ایده و اجرای آن تمرکز می‌کنند و توجه به نکات اساسی دیگری که برای موفقیت کسب‌وکار لازم است را فراموش می‌کنند. حضور مشاور در حوزه‌های مختلف که از بیرون به کسب‌وکارها نگاه می‌کنند، کمک می‌کند به مسائل و مشکلات از زاویه جدیدی پرداخته شود. این جامع نگری و نگاه تخصصی برای ادامه حیات هر کسب‌وکار به ویژه استارتاپ‌های که شتاب بالایی دارند، یک امر ضروری است.

ایده هر چند که ناب و تازه باشد، باید پردازش یابد. اگر مشکلی از مردم و جامعه هدف رفع نشود قطعا خریدار نداشته و به مرحله درآمدزایی نمی‌رسد. انجام تحقیق و پژوهش برای نیاز سنجی بازار یک امر ضروری است و در کنار آن حضور افراد باتجربه کمک می‌کند، ایده از حالت خام خارج شده و شکل عملیاتی قابل قبولی به خود بگیرد. کار مشاوران باتجربه دقیقا همین است که کمک کنند ایده شما کاربردی و درآمدزا شود.

اطلاعات بیشتر

ارتباط سریع و راحت با ما

در اولین تماس از مشاوران با تجربه ما کمک بخوایید

روی ما حساب کنید…

ارتباط با ما